ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення регуляторного акту - рішення виконавчого комітету Ширмівської сільської ради «Про затвердження норм надання послуг з вивезення побутових відходів в с. Ширмівка, с. Свитинці та Соснівка»

 

Відповідно до ст.ст. 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», пп.16  ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні”, п.п. 6, 7 Правил надання послуг з вивезення побутових відходів, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 10 грудня 2008 року № 1070, та Правил визначення норм надання послуг з вивезення побутових відходів, затверджених Наказом Міністерства житлово-комунального господарства України 30.07.2010р. № 259, з метою одержання зауважень та пропозицій від юридичних осіб та їх об’єднань, виконавчий комітет Ширмівської сільської ради повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту «Про затвердження норм надання послуг з вивезення побутових відходів в с. Ширмівка, с. Свитинці та Соснівка».

 

Даний проект розроблений з метою регулювання відносин, які виникають в процесі надання населенню та іншим споживачам послуг з вивезення побутових відходів, а саме:

- визначення реальних об’ємів утворення побутових відходів;

- ліквідація умов для створення стихійних сміттєзвалищ;

- поліпшення санітарно-епідеміологічної ситуації на території населених пунктів.

 

Головним розробником проекту регуляторного акту є виконавчий комітет Ширмівської сільської ради:

22210, с. Ширмівка, вул. Трудова, буд. № 34, тел. 2-46-34, Е-mail: shirmivka_sr@ukr.net

Проект рішення виконавчого комітету Ширмівської сільської ради «Про затвердження норм надання послуг з вивезення побутових відходів в с. с. Ширмівка, с. Свитинці та Соснівка» та аналіз регуляторного впливу розміщені в мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Ширмівської сільської ради за електронною адресою: http://shirmivka.pogrebysche.org.ua/rishennya-komitetu/. 

Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу приймаються від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань протягом одного місяця з дня оприлюднення на сайті сільської ради з 8-30 до 17-00 (перерва з 13-00 до 14-00) у письмовому варіанті виконавчому комітету Ширмівської сільської ради:

22210, с. Ширмівка, вул. Трудова, буд. № 34, тел. 2-46-34, Е-mail: shirmivka_sr@ukr.net

 

 

Сільський голова                                                   Ю. Бондар